• Uroforce Plus 120 kapsułek

Rozmiar 120 caps
115.64
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 50 szt.
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 518 307 073

Zostaw telefon
UROFORCE plus B6 to produkt wspomagający ograniczenie tworzenia się kamieni szczawianowo-wapniowych oraz zapewniajacy optymalny poziom magnezu oraz potasu we krwi.Zawarte w produkcie cytryniany potasu i magnezu pełnią rolę inhibitorów procesu krystalizacji i tworzenia się kamieni szczawianowych. Podawany doustnie cytrynian potasu wiąże wapń i tworzy rozpuszczalny w wodzie cytrynian wapnia. Dodatkowo dochodzi do łagodnej alkalizacji moczu, co wspomaga rozpuszczalność szczawianów wapnia. Kolejnym aktywnym składnikiem preparatu jest witamina B6 (pirydoksyna), której możliwy niedobór w organizmie prowadzi do zwiększonej endogennej produkcji kwasu szczawiowego. Zawarta w produkcie witamina B6 ma funkcje przeciwdziałania ewentualnemu niedoborowi tej witaminy i zapewnienia profilaktyki kamicy szczawianowej.Przeznaczenie: wspomaganie prawidłowego odżywiania u zwierząt z tendencjami do pojawiania się kamieni
szczawianowych w układzie moczowym, prewencyjnie przed infekcjami w obrębie dróg moczowych, w przypadku stanów wymagających alkalizacji moczu.
SKŁAD: cytrynian potasu (substancja alkalizująca mocz), żelatyna (otoczka), cytrynian magnezu-potasu (substancja alkalizująca mocz), stearynian magnezu DODATKI TECHNOLOGICZNE: celuloza mikrokrystaliczna DODATKI SENSORYCZNE: dwutlenek tytanu (otoczka) DODATKI DIETETYCZNE na 1 kg: witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny) 57,14 g SKŁADNIKI ANALITYCZNE: białko surowe 25,1%, włókno surowe 4,0%, tłuszcz surowy 1,9%, popiół surowy 52,3%, wapń 0,0%, fosfor 0,0%, sód 0,1%, magnez 1,2%, potas 20,8%, chlorki 0,7%, siarka 0,0%, witamina D ogółem 0,0%, hydroksyprolina 3,3% STOSOWANIE: Zaleca się podawać następujące ilości produktu w trakcie posiłku w zależności od masy ciała zwierzęcia: < 10 kg - 1 kapsułka co 12 godzin 10-25 kg - 2 kapsułki co 12 godzin > 25 kg - 3 kapsułki co 12 godzin Zalecany czas stosowania: do 6 miesięcy W razie potrzeby można otworzyć kapsułkę i wymieszać jej zawartość z ulubionym przysmakiem. Jeśli sposób żywienia oparty jest tylko na suchej karmie, należy lekko ją zwilżyć, tak żeby zawartość kapsułki przylegała do pokarmu i została spożyta przez zwierzę. Przed użyciem zaleca się konsultacje z lekarzem weterynarii.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie